Easytravel.lt

Iš Studento Vikis.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Ko vartotojas galėtų tikėtis iš easytravel.lt?

 • Informacijos apie šalis, keliones, turizmą.
 • Nusipirkti kelionę.
 • Pasidalinti kelionės įspūdžiais.
 • Įvertinti aplankytą viešbutį.
 • Gauti išsamią informaciją apie perkamą kelionę.

Apie easytravel.lt

easytravel.lt. Apie įmonės atsiradimą daugiau rasite pasaudę šią nuorodą : Apie EasyTravel. Tai yra kelionių tinklalapis-elektroninė parduotuvė, tarpininkas tarp keleivio-turisto ir kelionės organizatoriaus. Čia rasite daug informacijos apie šalis, turizmo paslaugas, organizatorių siūlomas keliones. Išsirinkus norimą šalį, kurortą, viešbutį ir prieinamą kainą, suvedu keliaujančiųjų skaičių ir reikalingus asmeninius duomenis galima užsisakyti kelionę internetu. Reikalingus dokumentus galima atsiimti arba kelionių agentūroje, arba gautus iš vadybininkų elektroniniu paštu, arba pristačius kurjeriui. Taip pat kelionę galima užsiakyti ir paskambinus telefonu. Pats puslapis nuo informacijos kiekio šiek tiek stringa. Ne visada informacija pateikiama puslapyje yra teisinga, dėl sistemos atsinaujinimo vėlavimo.

Vertinimas

 • Puslapis neturi RSS, bet galima užsisakyti naujienlaiškį, arba automatiškai siunčiamus pasiūlymus nurodžius pageidavimus "Gerų kainų prenumeratoje".
 • Užsisakyti galima kelionės paketą (skrydis + viešbutis), arba atskirai tik viešbutį.
 • Pagrindinėje matomumo zonoje yra sudėti baneriai, paspaudus nueinama į tam tikrą nuorodą pagal banerio pavadinimą.

Dešinėje yra kitų įmonių reklaminiai baneriai, kartais nukreipia dėmesį nuo pagrindinio puslapio tikslo.

 • Kelionių baneriukai apačioje galėtų būti iškelti aukščiau, pavyzdžiui, kairiau, paiešką nukelinat truputį žemiau, o naudingą informaciją išdėstant horizontaliai.

Naršyklių palaikymas

Palyginimui pateikiamos trys naršyklės. Kiekvienoje buvo atidarytas tas pats pirmas portalo puslapis. Vėliau išjungta galimybė matyti paveikslėlius, ir vėl palyginta su kitomis naršyklėmis.

Internet explorer 8

 • Informacija pateikiama normaliai, niekuo nesisikiria nuo kitų palyginimui pasirinktų naršyklių.
 • Šiek tiek mažesnis matomumo plotas, jei atidarai su standartiniais rezoliucijos ir naršyklių nustatymais.
 • Išjungus paveiksliukų palaikymą, didžioji dalis informacijos išlieka, nuorodos taip pat išlieka. Paveikslėlių-banerių pavadinimai išlieka, kaip nuorodos. Šiek tiek prasiplečia matymo langas, viešbučių kainos ne visai matosi. Paieška galima, bet mygtuko "Paieška" pavadinimo nesimato.

Mozilla Firefox 3.6.2

 • Informacija pateikiama normaliai, niekuo nesisikiria nuo kitų palyginimui pasirinktų naršyklių.
 • Šiek tiek didesini matomumo plotas, jei atidarai su standartiniais rezoliucijos ir naršyklių nustatymais.
 • Išjungus paveiksliukų palaikymą, didžioji dalis informacijos išlieka, nuorodos taip pat išlieka. Paveikslėlių-banerių pavadinimai išlieka kaip nuorodos. Mygtukas paieška matosi kaip "Pateikti", bet pati kelionių paieška neveikia.

Google Chrome 4.1.249.1036.

 • Informacija pateikiama normaliai, niekuo nesisikiria nuo kitų palyginimui pasirinktų naršyklių.
 • Šiek tiek didesini matomumo plotas, jei atidarai su standartiniais rezoliucijos ir naršyklių nustatymais.
 • Išjungus paveiksliukų palaikymą, didžioji dalis informacijos išlieka, nuorodos taip pat išlieka. Paveikslėlių-banerių pavadinimai išlieka, kaip nuorodos. Paieška veikia, bet paieškos mygtuko rezultatams nesimato.

Varotojo sąsaja

Principas Paaiškinimas
Vartotojų pažinimas Sąsaja turi būti pagrįsta vartotojui suprantamais terminais ir koncepcijomis. Puslapyje aiškiai pateikiama informacija apie kainas. Apie šalį ir viešbučius infomacija pateikiama jau išsirinkus tam tikrą variantą.
Minimalus nustebimas Jei komanda veikia žinomu būdu, vartotojas turi sugebėti iš anksto nustatyti panašios komandos veiksmus. Atlikus tam tikrus veiksmus ko prašo sistema, palaipsniui einama prie kito žingsnio, nuosekliai pasirenkant tai ko prašoma.
Atstatomumas Lengvas klaidų taisymas – galimybė panaikinti atliktus veiksmus. Jei vartotojas suklydo įvesdamas duomenis, bet kada prisijungęs prie savo krepšelio gali juos ištaisyti, tik yra trūkumas, kadangi kelionių agentūra yra tarpininkas, tai kartais įsivelia klaida ir pas organizatorių jei nebuvo laiku ištaisyta vartotojo ar vadybininko.
Vadovavimas vartotojams Vartotojo gidai bei pagalbos sistemos (help or tutorials). Easytravel puslapyje yra pagalbos gidas viršuje, dešinėje pusėje, prireikus galima skambinti telefonu, susisiekti elektroniniu paštu arba Skype programa.
Vartotojų skirtingumas Turi būti skirtingos sąsajos skirtingiems vartotojų tipams. Puslapyje nėra vertimo į kitas kalbas, taip pat nėra prieigos neįgaliesiems. Informacija pateikiama visiems vienodai.
Greitas išmokstamumas Nereikia investuoti pernelyg daug laiko norint išmokti, kaip naudotis. Viskas išdėstyta nuosekliai, kilus klausimams galima pasiskambinti. Išmokt naudotis sistema, tikrai u-trunka mažiau laiko nei išsirinkti viešbutį atostogoms.
Struktūriškumas Bet kuri sąsaja turi turėti savo struktūrą. Didžiausias dėmesys skiriamas kainų pateikimui, į kelionės aprašymą arba informaciją apie šalį reikia spustelėti nuorodą dešiniame pusėje. Bet prie visų šalių informacija pateikiama taip pat, nešokinėjama nuo vieno pateikimo varinato prie kito.
Atgalinis ryšys Kiekvienam vartotojui suteikta teisė apie sąsają pateikti atgalinį ryšį (feedback). Yra, pirmame puslapyje apačioje prie kontaktų, būtų galima iškelti į viršų (dešinėje pusėje) prie vartotojo informacijos.
Daugkartiškumas Kiekvieną sykį nereikia papildomai pergalvoti apie sąsajos elementus, juos specialiai prisiminti (ši savybė siejasi su paprastumu). Kartą išmokusiam vartotojui, kitą kartą jau nereikės mokytis iš naujo naudotis.
Kalbos barjeras Visos sąsajos turi būti prieinamos jų gimtąja kalba. Yra tik lietuviška versija.
Vidinės paieškos sistema Vartotojo sąsaja turi turėti paieškos sistemą savo viduje. Rezultatai turi būti tikslūs pagal užklausą. Vidinės paieškos puslapyje nėra.
Informacijos neperkrautumas Neturi būti nereikalingos informacijos, nereikalingų nuorodų ir pan. Nuorodų šiek tiek daugoka, nes infomracija pateikiama pagal organizatorius, galima supaprastinti pirmą puslapį, pateikiant nuorodas tik į šalis arba regionius.
Malonumas Gana subjektyvus principas teigiantis, jog vartotojui turi būti malonu naudotis sukurta sąsaja. Duomenų atnaujinimas kartais stringa, gaištasi laikas. Spalvos nerėžiančios akių. [1] ?

Easytravel Statistika

Rasta statistika pagal Alexa.com, netcraft.com, google.lt, who.is, markosweb.com.

Alexa.com

 • Reitingai pasaulyje ir Lietuvoje: www.aelxa.com :
  • (353366 vieta pasaulyje pagal atvertimų skaičių, Lietuvoje - 634, 41 nuoroda iš kitų puslapiųį easytravel.lt). Duomenys kinta, todėl gali būti neatitikimų.
  • Ppuliariausi portalo lankytojai yra iš Lietuvos apie 80%, apie 9% iš Amerikos, 5% - estų, o likę įvairūs.
  • Daugiausia portale lankosi 25-34 metų žmonės, baigę kokią nors aukštąją mokyklą, portalą varto būdami darbe.
  • Didžiausias srautas pirmą kartą į tinklalapį patenka iš:
Puslapis Procentas
delfi.lt 56.16%
google.lt 21.92%
google.com 12.33%
klubas.lt 5.48%
novaturas.lt 4.11%
  • Didžiausias srautas į tinklalapį jau apsilankius jame anskčiau, patenka iš:
Puslapis Procentas
google.lt 36.76%
delfi.lt 29.41%
google.com 11.76%
klubas.lt 8.82%
novaturas.lt 7.35%
judek.lt 5.88%

netcraft.com

 • Statistiniai duomenys pagal Netcraft . Puslapis pirmą kartą pastebėtas 2005 metų rugpjūtį.

google.lt

 • Google.lt (Google paieška randa ~10.100 rezultatų apie šį portalą)

who.is

 • Statistiniai duomenys pagal Who.is

Rasti kiti registruoti domenai: easytravel.com easytravel.net easytravel.org easytravel.us easytravel.biz easytravel.in.

Įrašai apie easytravel.lt DNS

markosweb.com

 • Markosweb puslapį vertina 1793 doleriais.
  • Taip pat čia pateikiama statistika apie lankomiausius puslapius portalo viduje, susijusius puslapius, kita informacija apie vidinių puslapių lankomumą, vartotojo žiūrimiausios vietos kompiuterio ekrane.

Raktažodžiai paieškai

 • Pagal www.alexa.com populiariausos užklausos ieškant easytravel.lt
Užklausa Procentai %
1. paskutine minute 4.45%
2. easy travel 3.95%
3. roger epperson 2.82%
4. paskutinė minutė 2.80%
5. tez tour 2.06%
6. hijinx 1.60%
7. easytravel 1.59%
8. signed sealed delivered 1.50%
9. novaturas 1.13%
10. keliones i turkija 1.05%

Istorija

Darbą atliko

VIbn8-01

Asmeniniai įrankiai
Google AdSense