Grizzlis.lt

Iš Studento Vikis.

Peršokti į: navigaciją, paiešką
Logotips.jpg

http://www.grizzlis.lt - populiariausios muzikos svetainė. Atsisiųsk mp3 top dainas nemokamai. Puslapis yra tiems kas klausosi radio ir ieško naujausios bei populiariausios muzikos. Čia rasite PowerHitRadio, ZipFM, MTV, EHR naujausiu topu dainas ir lengvai, be jokių registracijų, galesite jas atsisiųsti.

Susipažinti : grizzlis.lt

Ko vartotojas gali tikėtis iš grizzlis.lt?

 1. Siųstis naujausia muzika nemokamai.
 2. Diskutuoti su kitais melomanais.
 3. Klausti, reikšti savo nuomone ir kitaip susirašinėti rėksniadėžėje.
 4. Rasti informacijos apie Lietuvos ir ne tik, radijo stočių dainų top.
 5. Pasidalinti muzika su socialinių puslapių vartotojais.

Turinys

Serverio istorija

grizzlis.lt <- šio puslapio serveris yra pastatytas Didžiojoje Britanijoje, ir jo reitingas toje šalyje yra 417,999. Taip pat puslapį galite pasiekti ne tik žodiniu adresu, bet ir skaitiniu - 78.129.159.95. * http://web.archive.org/web/*/http://www.grizzlis.lt . Išviso grizlis naudoja 4 serverius.

Puslapio statistika

Dabartinis puslapio 'grizzlis.lt' reitingas pagal Alexa.com duomenis yra: Pasaulio reitingas: 622,967 o, Lietuvos reitingas: 1,168.

Statistiniai duomenys pagal Netcraft.com: Puslapis pirmą kartą užfiksuotas 2007 metų lapkričio mėnesį.

Statistiniai duomenys pagal Google.com:

 1. maždaug 83 puslapių, turinčių nuorodą į grizzlis.lt.
 2. maždaug 10.200 puslapių turinčių tinklapyje frazę grizzlis.lt.

Statistiniai duomenys pagal who.is

Palyginimas su kitomis sistemomis

 • GooglePage rank - 4 iš 10 galimų.

Vidinis sistemos stebėjimas

nėra

Populiarumas

Duomenys iš skirtingų informacijos šaltinių apie svetainės populiarumą (Duomenys surinkti 2010.05.11)
 • bizinformation.org
  • Tinklapio Vertė Lt 121974.88
  • Dienos Peržiūrų Skaičius 750
  • Dienos Lankytojų Skaičius 688
  • Įvertinimas Pasaulyje 498180
  • Lietuva Įvertinimas 929
  • DMOZ Kategorijos Šis domenas nėra išvardytas kuriame nors DMOZ kategorijų.
  • PageRank 4
  • Puslapių skaičius 7059
  • Išorinės nuorodos 3055

Pagal sia statistika matome, kad puslapis yra tikrai ne pirmas pagal lankomumą.

Principų lentelė

Principas Paaiškinimas Įvertinimas balais Paaiškinimas
Vartotojų pažinimas Sąsaja turi būti pagrįsta vartotojui suprantamais terminais ir koncepcijomis. 6 Nemažai reklamų, ir netgi erotinio pobūdžio, todėl vartotojas gali būti suklaidintas ir nerasti norimos informacijos.
Minimalus nustebimas Komandos veikia žinomu būdu ir vartotojas gali iš anksto nustatyti panašios komandos veiksmus. 9 Tinklapio naršymas ir naudojamas pakankamai aiškus ir intuityvus.
Atstatomumas Lengvas klaidų taisymas – galimybė panaikinti atliktus veiksmus. 0 Puslapyje nėra galimybės vartotojui ką nors keisti.
Vadovavimas vartotojams Turima omenyje vartotojo gidus bei pagalbos sistemas . 0 Jokio vartotojo gido nerasta.
Vartotojų skirtingumas Turi būti skirtingos sąsajos skirtingiems vartotojų tipams. 0 Nėra skirtingu sąsajų skirtingiems vartotojams. Yra viena pagal nutylėjimą.
Greitas išmokstamumas Nereikia investuoti pernelyg daug laiko norint išmokti, kaip naudotis. 10 Įprasta naudotis, visa struktūra pakankamai nuspėjama.
Struktūriškumas Bet kuri sąsaja turi turėti savo struktūrą. 10 Sistemą sudaro daug dainų top. Struktūra egzistuoja, tačiau vien tik iš dainų top'ų.
Atgalinis ryšys Kiekvienam vartotojui suteikta teisė apie sąsają pateikti atgalinį ryšį (en. feedback ). 7 Galimybė susisiekti tik elektroniniu paštu, kurį sunku būtų rasti, nes matomai skirtas reklamų užsakovams.
Daugkartiškumas Kiekvieną sykį nereikia papildomai pergalvoti apie sąsajos elementus, juos specialiai prisiminti (ši savybė siejasi su paprastumu). 9 Tinklapis pakankamai paprastas, todėl vieną kartą pripratus prie jo naudojimo, kitą kartą jau nieko nereikia papildomai perprasti.
Kalbos barjeras Visos sąsajos turi būti prieinamos jų gimtąja kalba. 0 Portalo kalba yra darkyta anglų ir lietuvių.
Vidinės paieškos sistema Vartotojo sąsaja turi turėti paieškos sistemą savo viduje. Rezultatai turi būti tikslūs pagal užklausą. 3 Paieškos sistema nėra efektyvi, rezultatai klaidina.
Informacijos neperkrautumas Neturi būti nereikalingos informacijos, nereikalingų nuorodų ir pan. 3 Labai daug reklamos, todėl vartotoja dirgina.
Malonumas Gana subjektyvus principas teigiantis, jog vartotojui turi būti malonu naudotis sukurta sąsaja. 5 Nėra didelio malonumo naršyti tokį tinklapį, nes portale labai daug reklamos.

Grizzlis.lt kodu analizė

XHTML 1.0 kodas

Peržiūrėjus XHTML 1.0 rekomendacijas, buvo rastos 257 klaidos su 5 įspėjimais. nuoroda

CSS kodas

Peržiūrėjus CSS rekomendacijas, buvo rastos 33 klaidos. nuoroda

Paieškos sistema

Paieškos sistema, kaip matot, tragiška. Įvedus žodį "madonna", iš 7 duotųjų variantų tik vienas atitinka raktinį žodi. Paieska.png

Naršyklių suderinamumas

Naršyklė Puslapio išvaizda, privalumai, trukumai
Dillo 0.8.6 nepakrauna
Konqueror 4.2 Puslapis pateikiamas ištemptai, bet be jokių trūkumų, visi elementai savo vietose ir puikiai funkcionuoja.
Internet Explorer 8.0.6 Informacija pateikiama gražiai, be jokių trūkumų, visi elementai savo vietose ir puikiai funkcionuoja.
Kazehakase 0.5.2 Puslapis yra sumažintas, meniu nėra, tik "header'is" savo vietoje.
Shiretoko 3.5 Puslapis pateikiamas ištemptai, bet be jokių trūkumų, visi elementai savo vietose ir puikiai funkcionuoja.
Firefox 3.0.5 nepakrauna
Firefox 2.0.0.20 Puslapis atidaromas gan gerai, bet reklamų paveikslėliai pakraunami su trūkumais.
Navigator 9.0.0.6 Puslapis atidaromas nepriekaištingai.

Taigi, šio tyrimu metu, buvo ištirtos 8 naršyklės. Pirmąją vietą užema Navigator, antrąją IE, o trečiąją vietą dalinasi Konqueror su Shiretoko.

Išvados

Informacijos pateikta neperdaugiausiai, paprasčiausiai jos nėra. Puslapyje reklamos yra labai daug ir tikrai blaško vartotoją, navigacijos tokios kaip "menu" nėra, yra surašyti dainų topai ir tiek. Bet puslapis tikrai paprastas, nėra nereikalingų nuorodų ir t.t. Atsisiųsti dainą yra gan paprasta tik reikėtų kūrėjams parinkt kitokia atsisintimo sistemą, nes dabartinė labai atmestinai pasirinkta. Grizzlis.lt yra pagrįstas HTML formatu, sistema turi paieška, kuri yra apgailėtina, nes kaip minėjau, iš duotųjų variantų tik vienas atitinka raktinį žodį. HTML kalbos rašytojai irgi ne itin pasistengė, nes kaip matėte joje klaidų rasta net 257.

Parengė Kazimieras Jablonskas Vibd8-01gr.

Asmeniniai įrankiai
Google AdSense