Lrs.lt

Iš Studento Vikis.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Įvadas

123.JPG


Lrs.lt yra Lietuvos Respublikos Seimo oficialus tinklalapis. Jame galima sužinoti naujausius Lietubos seimo įvykius bei sužinoti galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus. Tirsiu svetainės turiną bei ar lengva pasiekti norimą informaciją.

Tyrimas

1. Tirsiu ar sunku prieiti prie norimos informacijos, puslapio dizainą.

2. Ar puslapyje yra klaidų.

3. Kaip puslapis veikia su skirtingomis naršyklėmis, bei skirtingos rezoliucijos ekranuose.


Vos atvėrus puslapį iš karto pastebime šonuose esančias temas, kurios yra susijusios su seimu kairėje pusėje. Vos užvedus pelės rodiklį ant daugumos šių mygtukų išlenda papildomas meniu su daugiau potemių. Taip labai greitai galima surasti pavyzdžiui norimą apžiūrėti frakciją ar seimo narį. Tereikia užvesti pelės rodiklį ant 2008-2012 Seimas ir randame šias dvi potemes.

122.JPGŠiame puslapyje taip pat labai greitai galima pasiekti dabartinę Lietuvos Konstituciją bei Lietuvoje galiojančius įstatymus : visa tai pateikta dešinėje pusėje kaip papildoma meniu juosta. Šia informaciją galima pasiekti vienu pelės mygtuko paspaudimu vos patekus į lrs.lt kas yra labai svarbu vartotojams kurie nenori praleisti daug laiko ieškodami galiojančių įstatų.


šį puslapį tikrinau su naršyklėmis : Opera, Google Chrome, Internet Explorer.

1.Su visomis naršyklėmis puslapis uzsikrovė gretai, nebuvo jokių klaidų, skirtumų.

2.Šiame puslapyje nėra jokių reklamų, ar flash animacijų kurios trikdytų ar nukreiptų dėmesį.

3. Puslapyje nėra jokių gramatinių klaidų ar neveikiančių punktų, mygtukų.

4. Puslapio dydis yra 28 kb. kas yra nedaug interneto puslapiui ir todėl jis yra atveriamas greitai net turint lėtesnį interneto ryšį.

5. Horizantali pratęsimo juosta atsiranda tik 800x600 rezoliucijoje, kitose rezoliucijose užtenka pločio pilnam puslapio pločiui.


Lrs. pagal GoogleRanks (Google įvertinimus) yra ivertinamas 7. Tokį pat ivertinimą turi vienas populiariausių Lietuvos portalų Delfi.lt. Taip pat puslapyje galima pakeisti kalbą į: anglų, prancūzų, kinų, rusų bei vokiečių. {Pastebėjimas: retas puslapis Europoje turi galimybę pakeisti kalbą į kinų.}


Puslapyje įdiegta paieška yra ganėtinai plati : galima apsirinkti ar norite ieškoti tam tikro asmens, ieškoti norimo dokumento ar teisės akto pagal raktinius žodžius, taip pat galima pasiekti interneto naršykles kaip: "google" ir "yahoo", kas leidžia ieškoti visame internete, taip nereikiant pakeisti interneto puslapio.

125.JPG

Išvados

Puslapis yra labai naudingas kiekvienam Lietuvos Respublikos gyventojui, jame nėra nereikalingos informacijos todėl jis yra ganėtinai mažo dydžio ir todėl yra labai greitai užkraunamas. Tai ypač svarbu žmonėms gyvenantiems toli nuo miestų kur interneto greitis yra palyginti lėtas. Užklydus į šį puslapį galimą surasti norimą informaciją labai greitai nes ji pateikiama labai efektyviai. Taip pat šis puslapis yra labai svarbus užsienio gyventojams, jeigu jie nusprendžia atvykti į Lietuvą. Čia jie gali pasirinkti vieną iš kelių galimų kalbų bei pasidomėti galiojančiais įstatymais prieš atvykdami vizito į Lietuvą.

Autoriai

Dainius Šaparauskas, Vibns9-03

Asmeniniai įrankiai
Google AdSense