Top-10.lt

Iš Studento Vikis.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ecotopten lt.jpg

Projekto adresai: top-10.lt, ecotopten.lt

Apie projektą

Dažnai vartotojas pasiklysta komercinėje produktų ženklinimo sistemoje ir pagrindinis prioritetas, renkantis gaminį, tampa ne kokybinės savybės, o gaminio kaina.

Projekto tikslas - pateikti energetiškai efektyviausių elektros prietaisų sąrašus. Top-10 pateikia informaciją apie geriausius produktus esančius Lietuvos rinkoje. Produktai grupuojami į kategorijas, rūšiuojami pagal energijos efektyvumo kriterijus, vartotojai gali pasirinkti ir kitus rūšiavimo parametrus (pvz. kainą) - pateikiamų gaminių sąraše visuomet bus pateikiami tik taupiausi gaminiai.

Energetikos ekspertai ir viešųjų ryšių specialistai renka informaciją apie rinkoje esančius energetiškai efektyviausius elektros prietaisus.

Atskirų kategorijų ir grupių gaminiai ecotopten.lt pateikiami elektroniniu formatu.

Programa rūšiuoja energetiškai efektyviausius gaminius pagal pasirinktus kriterijus (dydis, kaina, funkcijos ir kt.).

Projektas Topten dalinai finansuojamas Europos Komisijos Konkurencingumo ir inovacijų įstaigos pagal programą „Pažangi energetika Europai“. Projekte dalyvauja 19 Europos Sąjungos šalių. Tarptautiniam Top-10 tinklui taip pat priklauso Kinija, Čilė ir Argentina. Lietuvos nacionalinė vartotojų federacija projekto dalyve tapo 2008 metais, projekto veiklos buvo finansuotos EuroToptenPlus programos pagrindu, nuo 2015 m. veiklas finansuoja TopTenAct projektas.

Reitinguojamų produktų kategorijos

Domeno tyrimai

Top-10.lt: site link, alexa, informer, statscrop, sitedossier, netcraft, wmtips, web.archive.

Google: site (3 420), link (5)
Alexa: (~3mln, 11 nuorodų)

ecotopten.lt: site link, alexa, informer, statscrop, sitedossier, netcraft, wmtips, web.archive.

Google: site (1), link (5)
Alexa: (-, 7 nuorodos)
Asmeniniai įrankiai
Google AdSense