Duomenų apsaugos politika

Iš Studento Vikis.

(Skirtumai tarp versijų)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
(+"Reglamente apie politiką")
(Reglamente apie politiką)
Eilutė 6: Eilutė 6:
[http://www.privacy-regulation.eu/lt/24.htm 24. Duomenų valdytojo atsakomybė]:
[http://www.privacy-regulation.eu/lt/24.htm 24. Duomenų valdytojo atsakomybė]:
-
[[Duomenų valdytojas|Duomenų valdytojo]] '''duomenų apsaugos politika''' yra viena iš duomenų valdytojo įgyvendinamų organizacinių priemonių, užtikrinančių, kad duomenys yra tvarkomi laikantis reglamento.
+
[[Duomenų valdytojas|Duomenų valdytojo]] '''duomenų apsaugos politika''' yra viena iš duomenų valdytojo įgyvendinamų priemonių, padedančių užtikrintų ir galėti įrodyti, kad duomenys tvarkomi laikantis reglamento.
[http://www.privacy-regulation.eu/lt/39.htm 39. Duomenų apsaugos pareigūno užduotys] (b):
[http://www.privacy-regulation.eu/lt/39.htm 39. Duomenų apsaugos pareigūno užduotys] (b):

2019-10-11T08:19:19 versija

Duomenų apsaugos politika (toliau - politika) pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (ES) 2016/679 (toliau - reglamentas) - tai įmonės patvirtintos jai privalomos taisyklės, kurių ji laikosi tvarkydama asmens duomenis.

Turinys

Reglamente apie politiką

4. Apibrėžtys (20): Įmonei privalomos taisyklės – asmens duomenų apsaugos politikos nuostatos, kurių valstybės narės teritorijoje įsisteigęs duomenų valdytojas arba duomenų tvarkytojas laikosi, perduodamas asmens duomenis arba atlikdamas perdavimų seką vienos ar daugiau trečiųjų valstybių duomenų valdytojui arba duomenų tvarkytojui, priklausančiam tai pačiai įmonių grupei arba bendrą ekonominę veiklą vykdančių įmonių grupei.

24. Duomenų valdytojo atsakomybė: Duomenų valdytojo duomenų apsaugos politika yra viena iš duomenų valdytojo įgyvendinamų priemonių, padedančių užtikrintų ir galėti įrodyti, kad duomenys tvarkomi laikantis reglamento.

39. Duomenų apsaugos pareigūno užduotys (b): Duomenų apsaugos pareigūnas stebi, kaip laikomasi reglamento, (...) ir duomenų valdytojo arba duomenų tvarkytojo politikos asmens duomenų apsaugos srityje, įskaitant pareigų pavedimą, duomenų tvarkymo operacijose dalyvaujančių darbuotojų informuotumo didinimą bei mokymą ir susijusius auditus.

Duomenų apsaugos politikos pavyzdžiai

Įmonės skirtingai vadina panašios paskirties dokumentus. Vokiškajame reglamento vertime vietoj "politikos" naudojamas terminas Datenschutzvorkehrungen, kuris galėtų būti išverstas kaip "duomenų saugos atsargumo priemonės".

Asmens duomenų tvarkymo politika

Asmens duomenų tvarkymo taisyklės

Asmens duomenų tvarkymo ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimo valstybinėje archyvų sistemoje taisyklės (odt)

Privatumo politika


LT: Duomenų saugos politika (Duomenų apsaugos politika).
EN: Data protection policy (Data protection policies).
DE: Datenschutzvorkehrungen.
PL: Polityk ochrony danych.
Asmeniniai įrankiai
Google AdSense