VIbns9/Populiariausi Lietuvos televizijos kanalai

Iš Studento Vikis.

Peršokti į: navigaciją, paiešką

Tiriamos Populiariausios Lietuvos vietinės televizijos kanalų internetinės svetainės. Pasirinktos TV3, LNK ir LTV. Svetainėse pateikiama informacija apie televizijos kanalų programas, anonsus, naujienas susijusias su būsimomis laidomis ir daugelis kitos naudingos informacijos.

Internetiniai tinklalapiai: TV3, LNK, LTV.

Turinys

TV auditorijos tyrimo rezultatai

TV kanalų vidutinis dienos pasiekimas %. 2011 balandis

Tvv.jpg

Kaip matome, Lietuvoje žiūrimiausias kanalas yra TV3, antroje vietoje - LNK, trečioje - LTV.

TV kanalų auditorijos struktūra pagal žiūrėtą laiką. 2011 balandis.

Tv2.jpg

Parengta pagal TNS

Dizainas

TV3

Internetinio puslapio dizainas yra patrauklus. Puslapyje dominuoja raudona ir baltos spalvos, tačiau jos nėra rėžiančios akį ir jų nevargina. Laidų anonsai ir reklamos puslapiui suteikia spalvingumo, nepalikdami tuščios nereikalingos vietos, tuo pačiu viskas telpa kompaktiškai.

Tv322.JPG

LNK

Internetinio puslapio dizainas yra tamsus, nevarginantis akių, tačiau labiau pritaikytas naršymui tamsiuoju paros metu, dėl pilkaus raidžių atspalvio, kuris dienos metu sunkiau skaitomas. Svetainės valdymas gana patogiai išdėstytas. Galima lengvai surasti tai kas ieškoma.

Lnk22.JPG

LTV

Internetinės svetainės dizainas labai paprastas, nereikalaujantis daug pastangų jo kūrimui. Šviesus fonas, juodos raidės. Svetainėje patogiai išdėstytos naujienos, anonsai ir kt. informacija. Nereikia didelių pastangų ieškojimui.

Lrt22.JPG

w3c standartu atitikimas

TV3

Patikrinus puslapį, gavome rezultatą: "Failed validation, 348 errors". Naudojama koduotė UTP-8.

Tikrinti

LNK

Patikrinus puslapį, gavome rezultatą: "Passed validation". Naudojama koduotė UTF-8. Palyginus su TV3 interneto svetaine, skirtumas akivaizdus.

Tikrinti

LTV

Patikrinus puslapį, gavome rezultatą: "Failed validation, 101 errors ". Naudojama koduotė UTP-8. Truputi geriau nei TV3, bet klaidų yra.

Tikrinti

Statistika

Alexa

TV3 1 Pasaulio reitingas - 84,649, Lietuvos - 180

LNK 2 Pasaulio reitingas - 266,695, Lietuvos - 514

LTV 3 Pasaulio reitingas - 113,672, Lietuvos - 146

Pagal Alexa statistiką matome, kad apsilankymų iš užsienių vartotojų daugiausiai sulaukia TV3 internetinis puslapis, o iš Lietuvos - LTV. LNK svetainė nusileidžia abejoms TV3 ir LTV interneto svetainėms.

Išvados

Nors TV3 yra žiūrimiausias televizijos kanalas Lietuvoje, internetinė svetainė nepirmauja pagal lankomumą. Taip pat reikėtų ištaisyti svetainės klaidas. Jų turi iš LTV televizijos svetainė, tačiau ji yra gana paprasta, joje lengva ieškoti informacijos. Tikriausiai dėl informacijos prieinamumo, svetainė sulaukia daugiau lankytojų. LNK internetinėje svetainėje, kaip ir TV3, matosi įdėto darbo į svetainės kūrimą, ir pagirtina, jog joje nerasta nei viena klaida.

Autorius

Deividas Kirša VIbns9-02

Asmeniniai įrankiai
Google AdSense